Watch movie
Ten svetr si nesvlíkej
online

Film Ten svetr si nesvlíkej
  Trailer for movie Ten svetr si nesvlíkej Trailer
Watch movieTen svetr si nesvlíkej HD online . Try Lepšia.TV for 0.10 € for 10 days without commitment. Order Lepšia.TV and watch 2 163 movies over the Internet on your TV or computer and 138 television stations with up to 100 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in0.10 €!

Movie information

Puntičkářský otec Novák je vyslán do lázní, což nese velice těžce. Denně volá domů a kontroluje chod své rodiny. Mezitím dostane jeho žena dopis o nemanželském dítěti, které se nachází v dětském domově. To zapříčiní narušení řádného chodu rodiny, která se domnívá, že se jejich otec prohřešil. Ten zase, když mu o dopise zmateně vypráví manželka, má za to, že jejich dcera Míša je v jiném stavu. Vznikne tím spousta nedorozumění, komických situací, rodiče paní Novákové plánují vystěhování nehodného zetě z bytu, ten zase v lázních protelefonuje nejen spoustu peněz, ale prošvihne několikrát i „večerku“. Když je jeho spolubydlící navíc nachytán na pokoji s jinou pacientkou, jsou oba předčasně z lázeňské péče propuštěni. Navíc se provalí i to, že sedmnáctiletá Míša má známost. Prostě zmatek nad zmatek.

Genre: Comedy
Directed by: Zdeněk Míka
Starring: Iva Janzurová (Matka), Petr Nározný (Otec), Stella Zázvorková (Babička), Zdeněk Rehor (Dědeček), Zuzana Bydzovská (Míša), Miroslav Vladyka (Tomáš)
Country: Czechoslovakia
Year: 1980
Score: 72 %
Play this program broadcasted on channel CS Film at 24.9.2023 16:30
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Українська Українська