Sledovať Bambi 2 online

Prehrajte si Bambi 2 online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 102 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Bambi 2
  Trailer k filmu Bambi 2   Sledovať Bambi 2 online
Žáner:
Animovaný, Rodinný, Dětem
Réžia:
Brian Pimental
Hrajú:
Patrick Stewart (velký kníže - hlas), Alexander Gould (Bambi - hlas), Keith Ferguson (kamarád Owl - hlas), Kristin Chenowethová (Faline - hlas), Brendon Baerg (Dupík - hlas), Nicky Jones (Flower)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Na cestě k dospělosti poznávají jeden druhého.

Animovaná pohádka Bambi II, v níž se po více než šedesáti letech znovu setkáme s Bambim, Velkým knížetem, Dupíkem, Kvítkem, Filim, Výrem a dalšími nezapomenutelnými zvířátky, se odehrává krátce poté, co mladý jelení princ ztratí svou maminku a zjistí, že jeho tatínek je ve skutečnosti váženým Velkým knížetem. Film, který nese inspirující poselství o odvaze, naději a překonání bolesti ze ztráty, vypráví příběh o zprvu rozpačitém vztahu mezi hravým srnečkem a jeho královským otcem, kteří se společně vydávají na nelehkou cestu, na níž vzájemnou snahou překonají smutek a najdou v sobě něco krásného a nečekaného: rodinu.
Hodnocenie:
61 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski