Sledovať Děsivá věda online

Prehrajte si Děsivá věda online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 102 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Děsivá věda
  Sledovať Děsivá věda online
Žáner:
Rodinný, Vzdělávací, Věda
Réžia:
Simon Gibney
Hrajú:
David Armand (Alexander Bell unknown episodes), Alexander Armstrong (Tannoy unknown episodes), Tom Bell (Bob unknown episodes), Letty Butler (Lucy unknown episodes), Jason Forbes (Junior unknown episodes), Marcus Garvey (Theophrastus unknown episodes)
Krajina:
Velká Británie
Rok výroby:
2015
Popis:
Profesor Aláš Mektáš je mozek. Tedy ne, že by byl tak chytrý, aby se řeklo „to je hlava“ nebo „to je, panečku, mozek“. Aláš Mektáš má charakteristický tvar i konzistenci našeho nejdůležitějšího orgánu. Jen je strašlivě upovídaný, a proto se domnívá, že by se měl stát hlavním moderátorem televizního pořadu Děsivá věda. Protože Marek - pro změnu nemnoho výřečný člověk - Marek moc rozumu nepobral. Ale je hezký a sympatický. Koho máme ve studiu dál? Robota Boba, který umí zachránit snad každou zašmodrchanou situaci, z níž se produkční Lucka hroutí - a že takových situací nastanou mraky! Právě jsme vám představili hlavní postavy Děsivé vědy, které jsou natolik nenormální, že při představování Skvrklých vědců se už určitě ani nepodivíte. Ano, jsou to neohrožení křižáci vědy, vedení docentkou Malou - a pouštějí se do nejrůznějších mikrodobrodružství, která ovšem mívají giganásledky. Do každého dílu pak zavítá veledůležitý host z oblasti vědy či techniky.
Hodnocenie:
72 %
Sletujte na:
ČT :D ČT :D Archív a všetky videá relácií televízie ČT :D online

Zoznam epizód

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski