Sledovať Dvanásť úloh pre Asterixa online

Prehrajte si Dvanásť úloh pre Asterixa online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 103 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Dvanásť úloh pre Asterixa
  Trailer k filmu Dvanásť úloh pre Asterixa   Sledovať Dvanásť úloh pre Asterixa online
Žáner:
Akční, Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Rodinný
Réžia:
René Goscinny, Henri Gruel, Albert Uderzo, Pierre Watrin
Hrajú:
Roger Carel (Astérix), Jacques Morel (Abraracourcix), Pierre Tornade (Obélix), Henri Labussiere (recepční), Jean Martinelli (Cézar), Pascal Mazzotti
Krajina:
Francie
Rok výroby:
1976
Popis:
Dlhé roky sa Cézarove vojská snažia dobyť galskú dedinu, ale márne. Cézarovi vojaci sa už obávajú, že bojujú s bohmi. Aby Cézar dokázal svoju moc, rozhodne sa s Gálmi uzavrieť dohodu. Ak zvládnu vykonať dvanásť úloh, ktoré im prikáže splniť, stanú sa zvrchovanými vládcami. Ale ak jednu úlohu nezvládnu, podrobí sa celá dedina Cézarovi. Asterix a Obelix musia rozhodnúť o osude svojich priateľov.
Hodnocenie:
77 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski