Sledovať Falošný princ online

Prehrajte si Falošný princ online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 102 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Falošný princ
  Trailer k filmu Falošný princ   Sledovať Falošný princ online
Žáner:
Fantasy, Rodinný
Réžia:
Dušan Rapoš
Hrajú:
Světislav Gončic (Labakan), Dušan Vojnovič (Omar), Kamila Magálová (Sultánka), Jana Holeňová (Cerkeska), Pinkas Braun (hlavní vezír), Roman Skamene (velitel stráže)
Krajina:
Slovensko
Rok výroby:
1985
Popis:
Šikovný krejčík, který zatoužil být boháčem využil přísloví šaty dělají člověka .

Orientálna rozprávka o lenivom krajčírskom tovarišovi Labakanovi, ktorý sa rozhodol oklamať sultána a prezlečený za princa neprávom vystupovať ako kráľovský syn. Keď však do paláca príde skutočný princ Omar a tvrdí, že on je skutočný kráľovský syn, situácia sa začne pre Labakana komplikovať. Sultánka je presvedčená, že Labakan je podvodník a neverí mu. Na rad prichádza tvrdá skuška...
Hodnocenie:
47 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski