Sledovať Husiarka a kráľ online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 102 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Husiarka a kráľ
  Sledovať 1339 filmov a 102 staníc bez záväzkov
Žáner:
Fantasy, Pohádka, Rodinný
Réžia:
Ján Chlebík
Hrajú:
Petra Vančíková (Dorotka), Michal Dočolomanský (král Martin), Marta Černická (starý žena), Judita Vargová (princezna Hortenzie), Juraj Slezáček (ministr), Ivan Rajniak (Gazda)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1983
Popis:
Pôvodná televízna rozprávka o sile úprimnosti a lásky.

Dorotka je chudobná sirota, ktorá je u bohatých gazdov pastierkou. Ich zlomyseľný syn ju často trápi. Raz jej odoženie húsa z paše. Pri jeho hľadaní sa Dorotka zoznámi so starenkou, ktorá nielen potrestá zlomyseľníka, ale aj daruje Dorotke zázračný prútik, krčiažtek s pramenistou vodou a prstienok z trávy. Dorotka tie dary môže dať iba tomu najdrahšiemu človeku. A ona ich dá postupne mladému dobrému kráľovi, ktorý pomohol jej aj iným, ale sebe pomôcť nevie. Nevie si totiž nájsť nevestu. S pomocou starenky a zázračných darov sa ňou napokon stane tá, ktorá si to najviac zaslúži - pastierka Dorotka.
Hodnocenie:
56 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski