Sledovať Jake i piraci z Nibylandii online

Prehrajte si Jake i piraci z Nibylandii online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 104 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Jake i piraci z Nibylandii
  Sledovať Jake i piraci z Nibylandii online
Žáner:
Animovaný, Dobrodružný, Rodinný
Réžia:
Mickey Corcoran, Howy Parkins, Broni Likomanov, Don Gillies, Jeff Gordon
Hrajú:
David Arquette (Skully), Corey Burton (Captain Hook / ...), Jeff Bennett (pan Smee / ...), Loren Hoskins (Sharky / ...), Madison Pettisová (Izzy), Jonathan Morgan Heit (Cubby)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Vydejte se na dobrodružnou výpravu při březích země Nezemě. Společně s Jakem, Izzy a Cubbym, jejich kamarádem papouškem jménem Skully a spolehlivou lodí Bucky projdete močály a dostanete se do kouzelné džungle, budete řešit pirátské potíže a hledat ztracený poklad. Ale pozor na kapitána Hooka! Ten si totiž se svým věrným pomocníkem Smeem stále brousí zuby na dětský poklad, takže bude potřeba bezvadné spolupráce, lstivých nápadů a trošku kouzelného prášku, aby ho naši hrdinové přemohli.
Hodnocenie:
57 %
Sletujte na:
Puls 2 Puls 2 Archív a všetky videá relácií televízie Puls 2 online

Zoznam epizód

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski