Sledovať Kočičí slečna online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Kočičí slečna
  Trailer k filmu Kočičí slečna   Sledovať 1232 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Fantasy, Komedie, Pohádka, Rodinný
Réžia:
Vincent Bal
Hrajú:
Carice van Houtenová (Minoes), Theo Maassen (Tibbe), Sarah Bannierová (Bibi), Pierre Bokma (Meneer Ellemeet), Hans Kesting (Harrie de Haringman), Kees Hulst (Meneer van Dam)
Krajina:
Nizozemí
Rok výroby:
2001
Popis:
Trošku neobvyklý detektív - mačka odhaľuje zločin v meste...

Slečna Minnoesová je dievča, ktoré sa premenilo z mačky na človeka. Zo stromu, kam vyliezla pred dotieravým psom, ju zachránil dovtedy nie veľmi úspešný reportér. Situácia sa však začne čoskoro meniť. Slečnu Minnoesovú prijme ako svoju sekretárku, ktorá za kúsok makrely chŕli jednu novinku za druhou. Čerstvé správy na hlavnú stránku novín získava z nočných potuliek po strechách so svojimi
Hodnocenie:
69 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski