Sledovať Kronika rodu Spiderwickovcov online

Prehrajte si Kronika rodu Spiderwickovcov online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 104 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Kronika rodu Spiderwickovcov
  Trailer k filmu Kronika rodu Spiderwickovcov   Sledovať Kronika rodu Spiderwickovcov online
Žáner:
Dobrodružný, Drama, Fantasy, Pohádka, Rodinný, Thriller
Réžia:
Mark Waters
Hrajú:
Freddie Highmore (Simon Grace), Mary-Louise Parkerová (Helen Graceová), Nick Nolte (Mulgarath), Sarah Bolgerová (Mallory Graceová), Andrew McCarthy (Richard Grace), Joan Plowrightová (teta Lucinda Spiderwicková)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Ich svet je bližšie, než si myslíte.

Dom prastrýka Spiderwicka, do ktorého sa súrodenci Jared, Simon a Mallory práve nasťahovali, vyzeral už na prvý pohľad veľmi záhadne. A druhý pohľad im stačil na to, aby vytušili, že ich na tejto čudnej adrese čaká najväčšie dobrodružstvo ich života. Kronika rodu Spiderwickovcov je adaptáciou populárnej rovnomennej knižnej série, v ktorej ožíva fantastický svet obývaný ešte fantastickejšími bytosťami. Pre ich návštevu nepotrebujete ani kúzelné skrine, ani vlaky odchádzajúce z neexistujúcich nástupíšť. Ten svet je totiž omnoho bližšie, než si myslíte.
Hodnocenie:
66 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski