Sledovať Księżniczka i Żaba online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 102 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Księżniczka i Żaba
  Trailer k filmu Księżniczka i Żaba   Sledovať 1339 filmov a 102 staníc bez záväzkov
Žáner:
Animovaný, Hudba & Umění, Komedie, Rodinný, Romantický, Fantasy, Pohádka, Muzikály
Réžia:
Ron Clements, John Musker
Hrajú:
Anika Noni Roseová (Tiana (hlas)), Bruno Campos (princ Naveen (hlas)), Keith David (doktor Facilier (hlas)), Michael-Leon Wooley (Louis (hlas)), Jennifer Cody (Charlotte (hlas)), Jim Cummings (Ray (hlas))
Krajina:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Krásna mladá Tiana žije v New Orleanse 30. rokov. Už od detstva vášnivo rada varí a má dve zamestnania, aby našetrila peniaze a mohla si otvoriť vlastnú reštauráciu. Bohatá Charlotte La Bouffová, ktorá je Tianinou priateľkou, si Tianu najme, aby pripravila občerstvenie na maškarný ples jej rodiny. Má ho navštíviť významný hosť - princ Naveen z Maldónie, ktorý by sa mal oženiť s Charlotte. Tiana je nadšená, že konečne sa jej cieľ blíži a bude môcť zrenovovať starý cukrovar na reštauráciu.
Hodnocenie:
72 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski