Sledovať Legenda Korry online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Legenda Korry
  Sledovať 1229 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Animovaný, Akční, Dobrodružný, Komedie, Drama, Rodinný, Fantasy, Science Fiction
Réžia:
Colin Heck
Hrajú:
Lance Henriksen (nadporučík), Janet Varney (Korra), Dante Basco, David Faustino (Mako), P.J. Byrne (Bolin), Seychelle Gabriel (Asami)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2012-2013
Popis:
Příběh se odehrává 70 let po událostech zachycených v Avatar: The Last Airbender a točí se kolem nového avatara, dívky jménem Korra z Jižního vodního kmene. Korra už ovládá tři elementy a jde do Republic City, aby se naučila používat i ten poslední - vítr. Jejím učitelem se stane Aangův syn Tenzin, ale její trénink nebude lehký, protože zjišťuje, že se chystá revoluce.
Hodnocenie:
84 %
Sletujte na:
HBO HBO Archív a všetky videá relácií televízie HBO online

Zoznam epizód

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski