Sledovať Liška a pes online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Liška a pes
  Trailer k filmu Liška a pes   Sledovať 1348 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Animovaný, Dobrodružný, Drama
Réžia:
Ted Berman, Richard Rich, Art Stevens
Hrajú:
Mickey Rooney (Tod (hlas)), Kurt Russell (Copper (hlas)), Pearl Baileyová (velká máma (hlas)), Jack Albertson (Amos Slade (hlas)), Sandy Duncanová (Vixey (hlas)), Jeanette Nolanová (Widow Tweed (hlas))
Krajina:
USA
Rok výroby:
1981
Popis:
Sú priatelia a ani netušia, že by mali stáť proti sebe.

Osamelá žena zachráni osirelé líščie mláďa Toda. Neposedná líška sa čoskoro zoznámi s Copperom, milým psím šteniatkom. Pod dohľadom dobrotivej veľkej mamy Sovy sa obaja kamaráti hrajú často v lese a stanú sa z nich najlepší nerozluční priatelia. Nielen poľovníkom, ktorí často usporadúvajú zúrivý hon na malé, bezbranné líštičky, sa ich priateľstvo nepáči. Prekáža totiž aj vodcovi svorky loveckých psov. Ani jeden z kamarátov netuší, že o krátky čas ich osud postaví proti sebe a ich priateľstvo bude podrobené ťažkej skúške. Obaja štvornohí priatelia musia prekonať mnohé úskalia, dobrodružstvá a protivenstvá. Po prechodnom nedorozumení, ktoré ich nakrátko rozdelí, sa s podporou ostatných zvieracích kamarátov nakoniec tí dvaja zase nájdu...
Hodnocenie:
73 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski