Sledovať Śmiecholandia - zwariowane królestwo online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 102 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Śmiecholandia - zwariowane królestwo
  Trailer k filmu Śmiecholandia - zwariowane królestwo   Sledovať 1348 filmov a 102 staníc bez záväzkov
Žáner:
Pohádka
Réžia:
Marta Ferencova
Hrajú:
Vladimír Polívka (Kuba), Aleš Bílík (Matěj), Denisa Pfauserová (princezna), Bolek Polívka (Theofil), Jan Hrušínský (král), Martina Gasparovičová BezouškováOldřich Kaiser (královna)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2016
Popis:
Čo dáš, to dostaneš.

Rozprávka o rozmaznanej princeznej a dvoch nie úplne najpoctivejších kamarátoch. Zhodou okolností sa táto trojica ocitne v čarovnom Čiernom lese, kde žijú zvláštne lesné bytosti, ktorým vládne Pani lesa. Od týchto zázračných bytostí sa naučia to, čo ich nedokázali naučiť ľudia - že tak, ako sa správame k ostatným, tak sa správajú aj oni k nám. Alebo že
Hodnocenie:
47 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski