Sledovať Neskrotná online

Prehrajte si Neskrotná online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 102 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Neskrotná
  Trailer k filmu Neskrotná   Sledovať Neskrotná online
Žáner:
Akční, Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Pohádka, Rodinný, Thriller
Réžia:
Mark Andrews, Brenda Chapman, Steve Purcell
Hrajú:
Kelly Macdonaldová (princezna Merida (Barbora Šedivá)), Billy Connolly (král Fergus (Karel Heřmánek)), Emma Thompsonová (královna Elinor (Simona Postlerová)), Julie Waltersová (čarodějnice (Ljuba Skořepová)), Robbie Coltrane (lord Dingwall (Pavel Zedníček)), Kevin McKidd (mladý MacGuffin (Ota Jirák))
Krajina:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Od pradávnych čias si horali v hradoch a sídlach drsnej a tajomnej škótskej Vysočiny odovzdávajú mystické legendy a dávne príbehy o veľkolepých skutkoch. Disney a Pixar vám prinášajú nový príbeh v podobe, akú dokážu vyčariť len oni... Merida je impulzívna dcéra kráľa Fergusa a kráľovnej Elinor. Tí to s ňou rozhodne nemajú ľahké, keďže sa princezná nehodlá podriaďovať prastarým zvykom a tradíciam a má chuť vydať sa svojou cestou. Jej záľuby nie sú vyšívanie a čipkovanie, práve naopak, baví ju šialená jazda na koni, lukostreľba, skrátka to, čo by dievčatám v jej veku malo byť úplne cudzie. Merida svojou tvrdohlavosťou nechtiac spôsobí v kráľovstve úplný chaos. Obráti sa o pomoc na excentrickú čarodejnicu, ktorá síce jej želanie vyplní, avšak dosť svojrázne. Mladá princezná tak musí zozbierať všetky sily a využiť pomoc priateľov, aby zlomila desivú kliatbu, než bude príliš neskoro.
Hodnocenie:
72 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski