Sledovať Snehulienka online

Prehrajte si Snehulienka online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 108 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Snehulienka
  Trailer k filmu Snehulienka   Sledovať Snehulienka online
Žáner:
Dobrodružný, Drama, Fantasy, Komedie, Pohádka, Rodinný
Réžia:
Tarsem Singh
Hrajú:
Julia Robertsová (Queen), Lily Collins (Sněhurka), Armie Hammer (princ Alcott), Nathan Lane (Brighton), Jordan Prentice (Napoleon), Mark Povinelli (Half Pint)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Zlej kráľovnej sa podarilo získať vládu nad kráľovstvom. Snehulienka, ktorú poslali do vyhnanstva, sa však len tak nevzdá svojho práva na trón. Pripraví plán odvety a za pomoci siedmich vynaliezavých trpaslíkov sa rozhodnú konať. Klasická rozprávka o krásnej princeznej a žiarlivej kráľovnej sa dostáva na filmové plátne v novom spracovaní. Malí aj veľkí diváci sa môžu tešiť na staronové dobrodružstvo, v ktorom nebude chýbať láska, priateľstvo, ale aj žiarlivosť a zrada.
Hodnocenie:
57 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko