Sledovať Tom a Jerry: Návrat do krajiny Oz online

Prehrajte si Tom a Jerry: Návrat do krajiny Oz online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 104 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Tom a Jerry: Návrat do krajiny Oz
  Sledovať Tom a Jerry: Návrat do krajiny Oz online
Žáner:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie
Réžia:
Spike Brandt, Tony Cervone
Hrajú:
Grey DeLisleová (Dorothy), Jason Alexander (pan Bibb / The Nome King), Amy Pemberton (Dorothy), Joe Alaskey (Wizard of Oz / Butch / Droopy), Michael Gough (Scarecrow / Hunk), Rob Paulsen (Tin muž / Hickory / Gator)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Zlá Západní čarodějnice ze země Oz byla poražena, a tak jsou Tom, Jerry a Dorotka zpátky v Kansasu! Ale ne na dlouho, protože z hlubin kouzelné říše povstal zbrusu nový ničema: skřetí král! Zajal Dobrou čarodějnici a se svou armádou pustoší zemi Oz. K převzetí moci nad Smaragdovým městem potřebuje jedinou věc: Dorotčiny červené střevíčky! Naše oblíbená dvojice kocour a myš musí spojit své síly, protože je čeká Návrat do země Oz a záchrana milované říše. Rozleťte se za pomoci čaroděje na kouzelný výlet s kocourem, myšákem, Dorotkou, Totem, Strašákem, Plecháčem a Zbabělým lvem. Smích bude střídat dobrodružství, až se na cestě ze žlutých cihel setkají se zbrusu novými nástrahami a zlomyslnými tvory, protože už nejsme v Kansasu!
Hodnocenie:
57 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski