Sledovať Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony online

Prehrajte si Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 103 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony
  Sledovať Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony online
Žáner:
Animovaný, Komedie, Rodinný, Fantasy
Réžia:
Jeff Bailey, David Mitton, Steve Asquith, Greg Tiernan, David Baas, Dianna Basso
Hrajú:
Michael Angelis (komentátor), Michael Brandon (komentátor), Keith Wickham (Dowager Hatt / ...), Kerry Shale (Cranky / ...), Matt Wilkinson (Cranky / ...), Jules Dejongh (Alicia Botti / ...)
Krajina:
Velká Británie
Rok výroby:
1984
Popis:
LOKOMOTÍVA TOMÁŠ je nadčasový televízny seriál, natočený podľa knižnej predlohy známeho autora reverenda W. Awdryho, ktorý písal príbehy o mašinkách pre svojho syna ako rozprávky na dobrú noc. Jednotlivé príbehy sledujú dobrodružstvá trúfalej parnej lokomotívy menom Tomáš a jeho priateľov na vymyslenom ostrove Sodor, kde všetky veci majú svoju vlastnú osobnosť a život. Tomášov svet je krásne idylické miesto a jeho obyvatelia poctiví a dobrí ľudia alebo mašinky, ktoré sa neboja žiadnej práce. Vďaka seriálu LOKOMOTÍVA TOMÁŠ sa deti môžu naučiť ako riešiť rôzne životné situácie ktoré ich môžu niekedy stretnúť.
Hodnocenie:
65 %
Sletujte na:
Puls 2 Puls 2 Archív a všetky videá relácií televízie Puls 2 online

Zoznam epizód

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski