Sledovať Tomek i przyjaciele: Wyprawa poza wyspę Sodor online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Tomek i przyjaciele: Wyprawa poza wyspę Sodor
  Sledovať 1348 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Animovaný, Komedie, Rodinný, Fantasy
Réžia:
Jeff Bailey, David Mitton, Steve Asquith, Greg Tiernan, David Baas, Dianna Basso
Hrajú:
Michael Angelis (komentátor), Michael Brandon (komentátor), Keith Wickham (Dowager Hatt / ...), Kerry Shale (Cranky / ...), Matt Wilkinson (Cranky / ...), Jules Dejongh (Alicia Botti / ...)
Krajina:
Velká Británie
Rok výroby:
1984
Popis:
LOKOMOTÍVA TOMÁŠ je nadčasový televízny seriál, natočený podľa knižnej predlohy známeho autora reverenda W. Awdryho, ktorý písal príbehy o mašinkách pre svojho syna ako rozprávky na dobrú noc. Jednotlivé príbehy sledujú dobrodružstvá trúfalej parnej lokomotívy menom Tomáš a jeho priateľov na vymyslenom ostrove Sodor, kde všetky veci majú svoju vlastnú osobnosť a život. Tomášov svet je krásne idylické miesto a jeho obyvatelia poctiví a dobrí ľudia alebo mašinky, ktoré sa neboja žiadnej práce. Vďaka seriálu LOKOMOTÍVA TOMÁŠ sa deti môžu naučiť ako riešiť rôzne životné situácie ktoré ich môžu niekedy stretnúť.
Hodnocenie:
65 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski