Sledovať Ľudská láska online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Ľudská láska
  Sledovať 1239 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Pohádka
Réžia:
Ivan Petrovický
Hrajú:
Zdena Studénková, Juraj Ďurdiak, Elena Petrovická, Zdena Grúberová, Štefan Mišovič, Anton Šulík
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1978
Popis:
Pôvodná rozprávková inscenácia o láske lesnej víly Šary a prostého šuhaja Juraja. Juraj slúži ako paholok u bohatých, ale náramne skúpych gazdov. Robí od skorého rána až do noci, ale ani sa poriadne nenaje. Raz, keď spevom zaháňa svoj hlad, napomenie ho zvláštna, zelenovlasá dievčina Šara, že ruší spevom vtáctvo, ktoré nemôže spať. Šara je vílou vtáctva. Zamiluje si chudobného šuhaja a snaží sa mu pomôcť. Kráľovná víl však len neradá pomáha, pretože neverí ľuďom. Ich slovo, ako vysvetľuje Šare, nie vždy má cenu. Jurajove slovo i silný vzťah, ktorý pocítil ku krásnej a dobrosrdečnej víle, je však úprimné. Gazdovci, ktorí odhalia dar od Šari - čarovný kôš, prekazia Jurajov sľub vrátiť kôš, v ktorom je vždy skrytá čistá košeľa a čerstvý voňavý koláč. Juraj zachráni Šaru a jeho čistá láska pomôže malej víle stať sa prostým človekom, obyčajnou devou, ktorá bude Jurajovou vyvolenou.

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski