Sledovať Wickie und die starken Männer online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Wickie und die starken Männer
  Sledovať 1352 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Animovaný, Akční, Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Réžia:
Éric Cazes
Hrajú:
Lionel Tua (Halvar), Peter Callan (Halvar), Paul Davies (Urobe / Tjure), Benoît Du Pac (Gorme), Marie Facundo (Vic), Tanguy Goasdoué (Tjure / Ulme)
Krajina:
Francie, Austrálie
Rok výroby:
2014
Popis:
Pojďte a plavte se po jednom moři za druhým s naším nejnovějším hrdinou, Vikingem Vikem a buďte svědky jeho legračních a roztomilých dobrodružství! Přestože námořníci se často zapletou do nebezpečných situací, Vikingové jim bez váhání a neuvěřitelně energicky připlouvají na pomoc. Pod vedením našeho neohroženého Vika Vikingové všechno vyřeší a dají do pořádku, takže i ty největší starosti se brzy rozplynou. Dobrý vítr, Viku!
Hodnocenie:
69 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski