Sledovať Czysta chata online

Sledujte Czysta chata online, objavujte krásy prírody alebo sa vydajte do histórie s dokumentmi na Lepšia.TV. Predplaťte si Lepšia.TV a užívajte si vysielanie 103 TV staníc s neobmedzeným nahrávaním alebo 30 denným spätným zhliadnutím a videotékou s 1000 titulmi v cene!
Dokument Czysta chata
  Sledovať Czysta chata online
Žáner:
Reality TV
Réžia:
Gina Rubinstein, Sharon Trojan Hollinger, Kim McKoy, Nick Kellis, Mary Jo Thatcher, John Carlo Zenone
Hrajú:
Mark Brunetz (návrhář), Niecy Nashová (ona - Host), Matt Iseman (Go To Guy), Trish Suhrová (Yard Sale Diva / ...), Linda Koopersmith (Organizer / ...), Allen Lee Haff (Yard Sale Guy / ...)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2003-2009
Popis:
Náplní tohoto televizního pořadu je uklízení domů, ve kterých jsou špatné hygienické podmínky a spousta nepotřebných věcí. Hlavní aktéři na začátku přemlouvají uživatele uklízených domů, aby do zahradní aukce dávali co nejvíc věcí, co mají doma. Za utržené peníze se pak nakoupí věci na zmodernizování domu a zbylé neprodané věci jdou do dětských domovů. Na závěr jsou vždy uživatelé domu uvedeni s klapkami na očích do svého domu a odnímají je vždy po vstupu do další nově zrekonstruované místnosti.
Hodnocenie:
72 %
Sletujte na:
TV6 TV6 Archív a všetky videá relácií televízie TV6 online

Zoznam epizód

Podobné dokumenty

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski