Sledovať Ovčiar Bebek online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Dokument Ovčiar Bebek
  Sledovať 1229 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
povídkový
Réžia:
Ąuba Vančíková
Hrajú:
Július Pántik, Viera Radványiová, Martina Vančíková, Petra Vančíková, Rastislav Sokol, František Kovár
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1979
Popis:
Povesť zo série Na vysokej skale o hrade Krásna Hôrka

Chudobný ovčiar nájde na paši poklad. Zlatky vie zužitkovať, ale kameň,ktorý ich kryl, dá na hranie deťom. Keď náhodný kupec ponúkne za ten kameň nečakanú cenu, ovčiar pochopí, že to nie je obyčajný kameň a na miesto predaja ho venuje kráľovi. Za odmenu môže vysloviť akékoľvek želanie. Chce zem a povolenie postaviť sedem ovčínov. Keď ich kráľ príde pozrieť, zistí, že prešibaný ovčiar postavil sedem krásnych hradov. Jednému z nich dal kráľ meno - Krásna Hôrka.
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski