Sledovať Pán a sluha online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!
Dokument Pán a sluha
  Sledovať 1391 filmov a 114 staníc za 0.10 € a bez záväzkov
Žáner:
Komédia
Réžia:
Walter Schorsch
Hrajú:
František Krištof-Veselý (Ladislav Tuma), Jindřich Plachta (Vlastimil Chytrácek - butler), Václav Trégl (Václav Mourek - tailor and poet), Eva Gérová (Hana Karlíková - Tuma's fiancée), Rudolf Deyl (JUDr. Karlík), Vítězslav Boček (Ing. Josef Sevcík)
Scénár:
A.J. Urban
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1938
Popis:
Mladý muž Láďa Tůma získá s dědictvím po bohatém strýci i strýčkova oblíbeného komorníka Vlastimila Chytráčka, se kterým musí mít po dobu jednoho roku uzavřenou pracovní smlouvu. Ta je podmínkou k získání dědictví. Chytráček se o nového pána stará stejně oddaně, jako se staral o jeho strýce. To však přináší mladíkovi mnoho komplikací - v zaměstnání i v lásce....
Hodnocenie:
73 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko