Sledovať Podvodníci online

Sledujte Podvodníci online, objavujte krásy prírody alebo sa vydajte do histórie s dokumentmi na Lepšia.TV. Predplaťte si Lepšia.TV a užívajte si vysielanie 104 TV staníc s neobmedzeným nahrávaním alebo 30 denným spätným zhliadnutím a videotékou s 1000 titulmi v cene!
Dokument Podvodníci
  Sledovať Podvodníci online
Žáner:
Reality TV
Réžia:
John McCalmont
Hrajú:
Tommy Habeeb (on - Host)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Dôvera, láska a rešpekt sú základom každého vzťahu. Tieto základy sa však dokážu veľmi rýchlo zboriť, ak jeden z partnerov začne toho druhého podozrievať z podvodu a zrady. Reality šou Podvodníci chce pomôcť tým, kto si chcú objasniť situáciu. Detektívi pozorne sledujú partnera podozrievaného z nevery a skutočne ho dokážu prichytiť in flagranti. Moderátor relácie spolu so zainteresovanými stranami sa pokúsi vyriešiť problém, priviesť partnerov k vzájomnej otvorenej diskusii a úsiliu vzťah znovu obnoviť. V každej epizóde vystupujú dva páry, ktorým moderátor Joey Greco chce pomôcť. Zároveň sa venuje aj návratu do predchádzajúcej epizódy, aby sa dozvedel, ako to vyšlo jeho vtedajším hosťom.
Hodnocenie:
47 %
Sletujte na:
Barrandov Krimi Barrandov Krimi Archív a všetky videá relácií televízie Barrandov Krimi online

Zoznam epizód

Podobné dokumenty

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski