Sledovať Předpověď konce online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Dokument Předpověď konce
  Sledovať 1222 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Dokument, Přírodní svět, Civilizace
Hrajú:
Ben McGee (Dan Miller - Subject matter expert)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Lidstvo se dlouhá tisíciletí chvělo strachem z hněvu matky Přírody. Apokalyptický konec našeho světa se jako představa zakládá na mnohých spekulacích a proroctvích z různých dob, počínaje předpověďmi starých Mayů a Nostradama a konče názory vědců moderní doby. Přestože experti na dané téma se ne vždycky shodují, pokud jde o přesné datum naší zhouby, není pochyb o tom, že shodně dospívají k tristnímu zjištění: Země, v té podobě, jak ji známe dnes, zanikne. Její zkáza je nevyhnutelná. Katalyzátorem katastrofy mohou být různé jevy - supersopky, obří cunami, příchod nové doby ledové, stejně jako zhoubné sluneční erupce. Půlhodinové pořady, ve kterých se fundované rozhovory s odborníky střídají s vynikající vizuální kvalitou počítačových animací a grafik, rozebírají všechny tyto otázky inteligentním a zábavným způsobem.
Hodnocenie:
60 %

Podobné dokumenty

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski