Sledovať Předpověď konce online

Sledujte Předpověď konce online, objavujte krásy prírody alebo sa vydajte do histórie s dokumentmi na Lepšia.TV. Predplaťte si Lepšia.TV a užívajte si vysielanie 109 TV staníc s neobmedzeným nahrávaním alebo 30 denným spätným zhliadnutím a videotékou s 1000 titulmi v cene!
Dokument Předpověď konce
  Sledovať Předpověď konce online
Žáner:
Dokument, Přírodní svět, Civilizace
Hrajú:
Ben McGee (Dan Miller - Subject matter expert)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Lidstvo se dlouhá tisíciletí chvělo strachem z hněvu matky Přírody. Apokalyptický konec našeho světa se jako představa zakládá na mnohých spekulacích a proroctvích z různých dob, počínaje předpověďmi starých Mayů a Nostradama a konče názory vědců moderní doby. Přestože experti na dané téma se ne vždycky shodují, pokud jde o přesné datum naší zhouby, není pochyb o tom, že shodně dospívají k tristnímu zjištění: Země, v té podobě, jak ji známe dnes, zanikne. Její zkáza je nevyhnutelná. Katalyzátorem katastrofy mohou být různé jevy - supersopky, obří cunami, příchod nové doby ledové, stejně jako zhoubné sluneční erupce. Půlhodinové pořady, ve kterých se fundované rozhovory s odborníky střídají s vynikající vizuální kvalitou počítačových animací a grafik, rozebírají všechny tyto otázky inteligentním a zábavným způsobem.
Hodnocenie:
60 %
Sletujte na:
CS Mystery CS Mystery Archív a všetky videá relácií televízie CS Mystery online

Zoznam epizód

Podobné dokumenty

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 109 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko