Sledovať Rozmarné jaro: Druhá šance online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Dokument Rozmarné jaro: Druhá šance
  Sledovať 1245 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Reality TV
Réžia:
Peter Stauch
Hrajú:
Simone Thomallaová (Katja Baumann), Carolyn Genzkow (Kiki Baumann), Marco Girnth (Mark Weber), Jan-Hendrik Kiefer (Matze Gmeiner), Mareike Carriereová (Conny), Adrian Topol (Martin Husár)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2014
Popis:
Martin skrývá milostný poměr, který by mohl ohrozit jeho manželství s Claudií. Přišel by tak o svou malou dcerku Floru a nenarozené děťátko, na které se tak moc těší. Proto nedobrovolně románek ukončí a jeho manželství dostane druhou šanci. Hrají S. Thomalla, C. Genzkow, M. Girnth, A. Topol, G. Rykova a další. Režie P. Stauch Německý romantický film (2014)
Hodnocenie:
40 %

Podobné dokumenty

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski