Sledovať film A jitra jsou zde tichá online

Prehrajte si film A jitra jsou zde tichá online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1332 filmov a 102 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film A jitra jsou zde tichá
  Trailer k filmu A jitra jsou zde tichá   Sledovať A jitra jsou zde tichá online
Žáner:
Drama, Válečný
Réžia:
Stanislav Rostotsky
Hrajú:
Yelena Drapeková, Yekaterina Markova, Olga Ostroumova, Irina Shevchuková, Irina Dolganova, Andrei Martynov
Krajina:
Rusko
Rok výroby:
1972
Popis:
Vojnová dráma o statočnom boji ženského oddielu proti presile nacistov.

Vojnová dráma podľa novely Borisa Vasiljeva zachytáva tragické osudy ženského oddielu na severozápade Ruska. Mladé dievčatá chceli žiť a prežívať krásu života, vojna im však všetko vzala. V odľahlej oblasti blízko fínskych hraníc pod velením desiatnika Vaskova stráži päť dievčat protileteckú artilériu. Keď ich obkľúči skupina šestnástich nacistických vojakov, musia podstúpiť nerovný boj a skúšku skutočného hrdinstva. Film bol nominovaný na Oscara za najlepší cudzojazyčný film. V roku 2005 čínski kinematografisti natočili 12-dielny remake tohto, v Číne veľmi populárneho filmu. Všetky postavy si zahrali ruskí herci.
Hodnocenie:
81 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski