Sledovať film Akce nemluvně online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 102 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Akce nemluvně
  Trailer k filmu Akce nemluvně   Sledovať 1327 filmov a 102 staníc bez záväzkov
Žáner:
Akční, Drama, Komedie
Réžia:
Benny Chan
Hrajú:
Jackie Chan (Fong Ka Ho), Michael Hui (pan domácí), Louis Koo (Octopus), Charlene Choiová (Pak Yin), Biao Yuen (inspektor Steve Mok), Yuanyuan Gaová (Melody)
Krajina:
Hong Kong
Rok výroby:
2006
Popis:
Fong Ka Ho a jeho partner pri krádeži v nemocnici narazia na únoscu práve narodeného bábätka. Podarí sa im zachrániť ho a následne utiecť pred políciou. Fong kradne, aby pomohol svojej rodine, ale hlavne preto, aby mohol splácať svoje dlžoby, ktoré má ako gambler. Fongov otec životný štýl svojho syna neschvaľuje a vyhodí ho z domu. Fong je nešťastný, ale inak sa živiť nevie. Jeho partner - zlodej je na tom podobne, avšak on nie je gambler. Musí však živiť svoju manželku a milenku. Dohadzovač, ktorý im zabezpečuje kšefty, im tentoraz ponúkne taký, za ktorý zinkasujú obrovské peniaze. Obaja zlodeji sa ani nepýtajú o čo ide a ponuku zoberú. Ich úlohou je vlámať sa do domu a vykradnúť trezor. Po vlámaní nájdu trezor prázdny. Keď Fong vojde do detskej izby, vidí, ako sa jeho partner chystá uniesť malé bábätko. Fong si všimne, že ide o to isté dieťa, ktoré zachránil v nemocnici. Spočiatku s únosom nesúhlasí, no nakoniec sa nechá presvedčiť a bábätko spolu unesú. Na ceste, na miesto stretnutia, kde majú dieťa odovzdať, sa im do cesty pripletú nečakané udalosti a zničia ich plány. Keďže dieťa nemajú komu dať, musí sa o neho Fong postarať sám...
Hodnocenie:
66 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski