Sledovať film Ako Viťka Cesnak viezol Ľochu Vrtáka do domova dôchodcov online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Ako Viťka Cesnak viezol Ľochu Vrtáka do domova dôchodcov
  Sledovať 1224 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Krimi
Réžia:
Alexander Khant
Hrajú:
Dmitry Arkhangelsky (Chebur), Sergey Bukreev (Sorokin), Konstantin Gatsalov, George Kudrenko (Mishka Kum), Olga Lapshina (Tyoshcha), Alina Nasibullina (Lariska)
Krajina:
Rusko
Rok výroby:
2017
Popis:
Viťa vyrastal v detskom domove - otec rodinu opustil a matka kvôli tomu spáchala samovraždu. Dnes trávi čas po baroch, odkiaľ ho chodí vyzdvihnúť žena, ktorú nemiluje, ale je otcom jej dieťaťa. Keď sa po rokoch znovu objaví jeho otec, starý kriminálnik, trpiaci zdravotnými problémami, Viťa spočiatku nie je nadšený. Keď si ale uvedomí, že by mohol pre seba získať otcov byt, rozhodne sa "pomôcť mu" umiestnením v domove opatrovateľskej služby. Vzhľadom na otcovu minulosť ale táto cesta nebude jednoduchá.
Hodnocenie:
72 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski