Film Autá 2

Sledovať film
Autá 2
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Hviezdny pretekár Bleskový McQueen a svojrázny odťahovák Mater prevetrajú svoje priateľstvo na celkom nových miestach. Blíži sa totiž svetová séria Grand Prix a vôbec prvý raz sa bude pretekať o prestížny titul najrýchlejšieho auta na svete. Ukazuje sa však, že už len dostať sa na tieto vrcholné preteky nie je vôbec jednoduché a cesta je plná pomyselných...

Žáner: Animovaný, Dobrodružný, Komédia, Rodinný
Réžia: John Lasseter, Brad Lewis
Hrajú: Larry The Cable Guy (Mater (voice)), Owen Wilson (Lightning McQueen (voice)), Michael Caine (Finn McMissile (voice)), Emily Mortimerová (Holley Shiftwell (voice)), Eddie Izzard (Sir Miles Axlerod (voice)), John Turturro (Francesco Bernoulli (voice))
Scénár: John Lasseter, Brad Lewis, Dan Fogelman
Krajina: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocenie: 62 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko