Film Autá

Sledovať film
Autá
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Život je cesta, nie cieľ. Tak si ju uži. Rodinný film od tvorcov filmov Rodinka Úžasných a Hľadá sa Nemo, tentoraz s vôňou benzínu.
Autíčko Bleskový McQueen je síce nováčik, ale aj skutočné pretekárske eso. Myslí iba na dve veci - na výhry a všetky pôžitky, ktoré sú s nimi spojené. Momentálne je na ceste naprieč krajinou, aby sa zúčastnil slávneho šampionátu Piston Cup v Kalifornii a zmeral si sily so skúsenejšími autami. Na víťaza čaká okrem slávy a obdivu aj celoročná sponzorská zmluva. Na legendárnej ceste Route 66 ho obchádzka a dopravný priestupok zavedú do ospalého mestečka Chladičové kúpele v okrese Karburátor, ktoré obýva pestrá zbierka vozidiel - atraktívna majiteľka motela Útulný kužeľ Sally Carrera (Porsche z roku 2002), hrdzavé, ale priateľské odťahovacie auto Mater, miestny lekár (mechanik) Doc Hudson (Hudson Hornet z roku 1952 s tajomnou minulosťou), obchodník s pneumatikami malý fiat Luigi, ktorého celoživotným snom je stretnúť skutočné Ferrari, jeho pomocník vysokozdvižný vozík Guido, starý džíp Seržant, vlastenec, ktorý prevádzkuje obchodík s armádnymi prebytkami, jeho sused - dieťa kvetov Fillmore (starý mikrobus VW), ktorý preferuje organické palivo a mnohí ďalší. Tí všetci McQueenovi pomôžu prísť na to, že v živote sú aj omnoho dôležitejšie veci ako vavríny, sláva a sponzori...

Žáner: Animovaný, Komédia, Rodinný
Réžia: John Lasseter, Joe Ranft
Hrajú: Richard Krajčo (Blesk McQueen - hlas), Owen Wilson (Lightning McQueen), Kateřina Brožová (Sally - hlas), Paul Newman (Doc Hudson), Bonnie Huntová (Sally Carrera), Vladimír Brabec (Ramone - hlas)
Scénár: Dan Gerson, Philip Loren, Brenda Chapman
Krajina: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocenie: 73 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko