Sledovať film Bavme se o sexu online

Prehrajte si film Bavme se o sexu online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1228 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Bavme se o sexu
  Trailer k filmu Bavme se o sexu   Sledovať Bavme se o sexu online
Žáner:
Životopisný, Drama
Réžia:
Bill Condon
Hrajú:
Liam Neeson (Alfred Kinsey), Laura Linneyová (Clara McMillenová), Chris O'Donnell (Wardell Pomeroy), Peter Sarsgaard (Clyde Martin), Timothy Hutton (Paul Gebhard), John Lithgow (Alfred Seguine Kinsey)
Krajina:
USA, Německo
Rok výroby:
2004
Popis:
Jaká je Vaše nejoblíbenější poloha při milování? ... Ono jich je více?

Takže, pokud pohodlně sedíte, můžeme začít." Takto nás do příběhu vtáhne Liam Neeson, který v životopisném filmu Kinsey ztvárnil profesora Alfreda Kinseyho. V první polovině 20. století se proslavil otevřenou studií lidské sexuality a lidského chování při té nejoblíbenější činnosti. Kinsey za svůj život vydal několik uznávaných publikací, které mezi tehdejší veřejností způsobily poprask svojí otevřeností a jednoduše tím, že všechno kolem sexu bylo v oné době velké tabu.
Hodnocenie:
71 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski