Film Biely šejk

Sledovať film
Biely šejk
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 117 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Mladomanželia Iavn a Wanda prichádzajú do Ríma, aby sa tam stretli s príbuznými a absolvovali pápežskú audienciu. Ešte predtým sa však Wanda rozhodne, že využije príležitosť a stretne sa so svojim idolom Fernandom Rivolim, alias "Bielym šejkom". Ten sa rozhodne bezhraničný obdiv, ktorý k nemu mladá žena prechováva, využiť vo svoj prospech. Medzitým sa ju manžel, ktorý sa obáva zahanbenia pred príbuznými, vydáva hľadať v rímskych uliciach.

Žáner: Dráma, Komédia
Réžia: Federico Fellini
Hrajú: Alberto Sordi (Fernando Rivoli - bílý šejk), Brunella Bovová (Wanda Giardino Cavalliová), Leopoldo Trieste (Ivan Cavalli), Giulietta Masinaová (Cabiria - prostitutka), Lilia Landiová (Felga - cigán ve fotorománu), Ernesto Almirante (doktor Fortuna - režisér fotorománu)
Scénár: Michelangelo Antonioni, Federico Fellini, Tullio Pinelli, Ennio Flaiano
Krajina: Taliansko
Rok výroby: 1952
Hodnocenie: 72 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko