Sledovať film Bílý Bůh online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Bílý Bůh
  Trailer k filmu Bílý Bůh   Sledovať 1209 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
Kornél Mundruczó
Hrajú:
Zsófia Psotta (Lili), Sándor Zsótér (Briggs), Lili Horváth (Elza), Szabolcs Thuróczy (starý muž), Lili Monoriová (Bev), Gergely Bánki (chytač psů)
Krajina:
Maďarsko, Německo, Švédsko
Rok výroby:
2014
Popis:
Strhující příběh o odvěkém přátelství člověka a psa.

Fascinujúci príbeh je postavený na silnom, univerzálnom príbehu a tiež na výnimočnej režijnej práci, nielen s ľudskými, ale najmä so zvieracími hercami. Je modernou verziou Lassie a hlavnou hrdinkou filmu je tento raz sučka Hagen. Patrí malej Lilly, ktorá sa dostane do starostlivosti otca a ten psa po nových vládnych opatreniach jednoducho vyhodí na ulicu. Hagen hľadá cestu späť. Film diváka strhne nielen spôsobom, akým sa v ňom pracuje so psími
Hodnocenie:
69 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski