Sledovať film Bláznivá strela 2 (1/2) - Vôňa strachu online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!
Film Bláznivá strela 2 (1/2) - Vôňa strachu
  Trailer k filmu Bláznivá strela 2 (1/2) - Vôňa strachu   Sledovať 1394 filmov a 114 staníc za 0.10 € a bez záväzkov
Žáner:
Akčný, Komédia, Krimi, parodie
Réžia:
David Zucker
Hrajú:
Leslie Nielsen (Det. Lt. Frank Drebin), Priscilla Presleyová (Jane Spencer), George Kennedy (Det. Captain Ed Hocken), O.J. Simpson (Det. Nordberg), Robert Goulet (Quentin Hapsburg), Richard Griffiths (Dr. Albert S. Meinheimer / Earl Hacker)
Scénár:
Jim Abrahams, David Zucker, Jerry Zucker, Pat Proft
Krajina:
USA
Rok výroby:
1991
Popis:
Tradičná, či alternatívna energetická politika? To je otázka, ktorú je schopný vyriešiť len jediný muž: báznivý poručík Drebin v americkej bláznivej komédii...

Po veľkom úspechu Bláznivej strely z roku 1988 sa tvorcovia filmu rozhodli nakrútiť pokračovanie. Bláznivý poručík Frank Drebin tentoraz prenasleduje priemyslového magnáta, ktorý sa pomocou rôznych trikov pokúša presvedčiť prezidenta USA, aby namiesto alternatívnych energií podporoval atómovú technológiu. Americká energetická politika sa totiž mala v budúcnosti riadiť podľa projektu doktora Mainheimera, ktorý jednoznačne preferuje alternatívne zdroje tejto životodarnej sily. Šéf naftovej spoločnosti, úlisný elegán Hapsburg (Robert Goulet), má však diametrálne odlišný názor a kvôli ziskom sa nezastaví pred ničím, takže prezidentov geniálny plán je ohrozený už v samom počiatku. Aj v pokračovaní tejto mimoriadne bláznivej komédie, uvidíme okrem nenapodobiteľného Leslieho Nielsena aj príťažlivú Priscillu Presleyovú.
Hodnocenie:
69 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko