Film Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas

Sledovať film
Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Ozdoby policajného zboru nemôžu ísť do dôchodku!
Poznáte Franka Drebina? Nie? Tak to ste zaspali dobu. Je to predsa ten najvychýrenejší tajný agent, aký kedy žil a bez ktorého sa Losangelská polícia jednoducho nezaobíde. Vyrába síce jeden trapas za druhým, ale má pôvabnú ženu Jane a guráž vysporiadať sa s každým gangstrom. Tentokrát ho z pohodlia dôchodku vytiahne gangster Rocco, nebezpečný expert na bombové útoky, ktorý sa chystá na útek z väzenia a zrejme stojí aj za pripravovanou najväčšou teroristickou akciou za posledné roky. Vypátrať, aký má byť jeho najnovší cieľ - to je úloha, s ktorou si len tak niekto neporadí. Frank teda nezaváha ani minútu a pre svoju vlasť sa nechá hoci aj zavrieť do väzenia. Tam sa má totiž votrieť do Roccovej priazne a zistiť jeho plány. Napriek drastickým pomerom vo väznici a všemožným prekážkam sa mu podarí zistiť, kde má bomba explodovať, ale nepodarí sa mu varovať svojich kolegov, a tak sa Frank musí ujať zneškodnenia bomby uprostred udeľovania cien Oscara celkom sám...

Žáner: Akčný, Komédia, Krimi, parodie
Réžia: Peter Segal
Hrajú: Leslie Nielsen (Lt. Frank Drebin), Priscilla Presleyová (Jane Spencer Drebin), George Kennedy (Captain Ed Hocken), O.J. Simpson (Nordberg), Fred Ward (Rocco Dillon), Kathleen Freemanová (Muriel Dillon)
Scénár: Pat Proft, Robert LoCash, Jim Abrahams, David Zucker, Jerry Zucker
Krajina: USA
Rok výroby: 1994
Hodnocenie: 66 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko