Sledovať film Bojovali za vlast online

Prehrajte si film Bojovali za vlast online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1219 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Bojovali za vlast
  Trailer k filmu Bojovali za vlast   Sledovať Bojovali za vlast online
Žáner:
Drama, Historický, Válečný
Réžia:
Sergej Bondarčuk
Hrajú:
Vasili Shukshin (Piotr Lopakhin), Vjačeslav Tichonov (Nikolay Strel'tsov), Sergej Bondarčuk (Ivan Zvyagintsev), Georgi Burkov (Alexandr Kopytovskij), Yuri Nikulin (Nekrasov), Ivan Lapikov (Poprischenko)
Krajina:
Rusko
Rok výroby:
1975
Popis:
Filmová epopeja slávneho režiséra, scenáristu a herca Sergeja Bondarčuka, nakrútená podľa rovnomenného románu Michaila Šolochova evokuje dni ústupu Červenej armády z vyprahnutých donských stepí v júli 1942. Prednosťou filmu sú pôsobivé psychologické portréty vojakov - ľudí s rôznym sociálnym a rodinným zázemím. Ich postavy stvárnili mnohí poprední herci, medzi nimi i Vasilij Šukšin, pre ktorého to bola jeho posledná filmová úloha a samotný autor diela Sergej Bondarčuk.
Hodnocenie:
81 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski