Sledovať film Camille Claudelová online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Camille Claudelová
  Trailer k filmu Camille Claudelová   Sledovať 1224 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Životopisný, Drama, Historický, Romantický
Réžia:
Bruno Nuytten
Hrajú:
Isabelle Adjaniová (Camille Claudel), Gérard Depardieu (Auguste Rodin), Laurent Grévill (Paul Claudel), Alain Cuny (Louis-Prosper Claudel), Madeleine Robinsonová (Louise-Athanaise Claudel), Katrine Boormanová (Jessie Lipscomb)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
1988
Popis:
G. Depardieu v roli slavného sochaře Auguste Rodina, který se zamiluje do mladičké sochařky. I přes vysoký věkový rozdíl dívka jeho lásku opětuje. Děj se odehrává v 19.století, kdy bylo velice neobvyklé, aby sochařinu dělala žena. Když Rodin zjistí, že je dívka velice nadaná, všestraně ji pomáhá, ale časem začne nabývat dojmu, že se mu začíná sochařka umělecky vyrovnávat....
Hodnocenie:
73 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski