Sledovať film Styri izby online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 113 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!
Film Styri izby
  Trailer k filmu Styri izby   Sledovať 1438 filmov a 113 staníc za 0.10 € a bez záväzkov
Žáner:
Komédia
Réžia:
Allison Anders, Alexandre Rockwell, Robert Rodriguez, Quentin Tarantino
Hrajú:
Sammi Davisová (Jezebel), Amanda De Cadenetová (Diana), Valeria Golinová (Athena), Madonna (Elspeth), Ione Skyeová (Eva), Lili Taylorová (havran)
Scénár:
Allison Anders, Alexandre Rockwell, Robert Rodriguez, Quentin Tarantino
Krajina:
USA
Rok výroby:
1995
Popis:
Hotelový poslíček Ted dostal novou práci - stal se poskokem snobských hostů v luxusním hotelu Mon Signot. Blíží se silvestr a do Los Angeles se sjíždí sebranka těch nejzlomyslnějších a nejrozmazlenějších boháčů, aby si ve velkém stylu užili konec roku. Pro Teda začíná těžká šichta. On to ještě neví, ale tucet nejhorších lidí na světě se tam právě chystá ubytovat a budou potřebovat jeho služby!
Hodnocenie:
69 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 113 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko