Sledovať film Denník rušňovodiča online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Denník rušňovodiča
  Trailer k filmu Denník rušňovodiča   Sledovať 1203 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Komedie
Réžia:
Milos Radovic
Hrajú:
Lazar Ristovski (Ilija), Petar Korac (Síma), Pavle Eric (Mali Sima), Mirjana Karanovicová (Jagoda), Jasna Djuricic (Sida), Mladen Nelevic (Dragan Dizel)
Krajina:
Chorvatsko
Rok výroby:
2016
Popis:
Čierna komédia o živote nevinných „vrahov“.

Podľa štatistík každý rušňovodič v Srbsku za svoju kariéru neúmyselne usmrtí 15 až 20 ľudí. Neslávny rekord drží Ilja, ktorý má na konte 28 zabití. Rušňovodičom sa stal rovnako ako jeho otec a dedo a na prahu dôchodku predáva štafetu svojmu adoptívnemu synovi Simovi. Sima sa však odmieta zmieriť s faktom, že by sa stal vrahom. Kolegovia mu síce tvrdia, že sa nehode nevyhne, no dni ubiehajú a nešťastia Sima obchádzajú. Ilja začína mať obavy, že sa z jeho syna „poriadny“ rušňovodič nestane, a tak berie veci do vlastných rúk...
Hodnocenie:
75 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski