Film 10 vecí, ktoré na tebe nenávidím

Sledovať film
10 vecí, ktoré na tebe nenávidím
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Pán Walter Stratford má dve dcéry v stredoškolskom veku - krásnu a medzi ľuďmi obľúbenú Biancu, ktorá ešte nikdy nemala rande, a staršiu, večne zle naladenú a podráždenú Katarinu, ktorá svojou neprístupnosťou odradí každého potenciálneho nápadníka. V dome Stratfordovcov však panujú prísne pravidlá: Bianca nesmie ísť na rande, kým si nenájde chlapca Katarina. Našťastie, Bianca dostane spásonosný nápad. S pomocou chlapca, ktorý po nej túži, sa snaží dať za každú cenu dokopy svoju sestru s Patrickom Veronom, študentom so záhadnou minulosťou, ktorý je pre ostatných rovnako tvrdým orieškom ako Kat. Obe

Žáner: Komédia, Romantický
Réžia: Gil Junger
Hrajú: Heath Ledger (Patrick Verona), Julia Stilesová (Katarina Stratfordová), Joseph Gordon-Levitt (Cameron James), Larisa Oleyniková (Bianca Stratfordová), David Krumholtz (Michael Eckman), Andrew Keegan (Joey Donner)
Scénár: William Shakespeare, Karen McCullah Lutz, Kirsten Smith
Krajina: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocenie: 73 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko