Sledovať film Diaz: Neuklízej tu krev online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Diaz: Neuklízej tu krev
  Trailer k filmu Diaz: Neuklízej tu krev   Sledovať 1336 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
Daniele Vicari
Hrajú:
Claudio Santamaria (Max Flamini), Jennifer Ulrichová (Alma Kochová), Elio Germano (Luca Gualtieri), Davide Iacopini (Marco), Ralph Amoussou (Etienne), Fabrizio Rongione (Nick Janssen)
Krajina:
Itálie, Rumunsko, Francie
Rok výroby:
2012
Popis:
Posledné dni Summitu G8 z roku 2001 plné krvi a násilia...

Summit G8 sa blíži ku koncu. V škole Armando Diaz v Janove v Taliansku, spoločenskom fóre pre novinárov, sa dobre baví skupina mladých ľudí - napriek násilným stretom s políciou z predošlého dňa. Tak ako v predchádzajúcich rokoch v iných krajinách narazili aj tu protesty proti globalizácii na policajných ťažkoodencov. Nič ich však zatiaľ nevarovalo pred tým, čo príde... Krátko po polnoci vtrhla do školy polície a brutálne napadla tých, ktorí tu nocovali. Po dvoch hodinách útokov skončila takmer väčšina z nich v nemocnici a neskôr vo väzbe. Aby polícia ospravedlnila svoje činy, umiestnila do školy niekoľko výbušnín. Na konci summitu G8 jeden zo zatknutých zomrel... Rozprávanie z rôznych uhlov pohľadu zobrazuje udalosti onoho dňa - kým sa nevyjaví celá krvavá pravda.
Hodnocenie:
72 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski