Sledovať film Diplomacia online

Prehrajte si film Diplomacia online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1352 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Diplomacia
  Trailer k filmu Diplomacia   Sledovať Diplomacia online
Žáner:
Drama
Réžia:
Volker Schlöndorff
Hrajú:
André Dussollier (Raoul Nordling), Niels Arestrup (General von Choltitz), Burghart Klaußner (Hauptmann Werner Ebernach), Robert Stadlober (nadporučík Bressensdorf), Charlie Nelson (vrátný), Jean-Marc Roulot (Jacques Lanvin)
Krajina:
Francie, Německo
Rok výroby:
2014
Popis:
Budúcnosť Paríža v diplomatickej hre vysokej politiky.

25. augusta 1944 Spojenci vstupujú do Paríža. Krátko pred úsvitom Dietrich von Choltitz, nemecký vojenský miestodržiteľ Paríža, sa chystá vykonať krutý príkaz Adolfa Hitlera, a to vyhodiť do povetria pýchu všetkých Francúzov - hlavné mesto Paríž. Všetky mosty a historické budovy sú už podmínované, no Paríž stále stojí a vyčkáva. Z akého dôvodu odmieta Dietrich von Choltitz splniť Führerov príkaz, aj napriek jeho bezhraničnej vernosti Nemeckej ríši? Má v tom prsty švédsky konzul v Paríži Raol Nordling alebo sám generál mení názor?
Hodnocenie:
71 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski