Sledovať film Dirigentka online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!
Film Dirigentka
  Sledovať 1394 filmov a 114 staníc za 0.10 € a bez záväzkov
Žáner:
Životopisný, Dráma
Réžia:
Maria Peters
Hrajú:
Christanne de Bruijn (Antonia Brico), Benjamin Wainwright (Frank Thomsen), Scott Turner Schofield (Robin Jones), Seumas F. Sargent (Mark Goldsmith), Annet Malherbeová (matka Antonia), Raymond Thiry (otec Antonia)
Scénár:
Maria Peters
Krajina:
Holandsko, Belgicko
Rok výroby:
2019
Popis:
Film Dirigentka je inspirován strhujícím životním příběhem rodilé Holanďanky Antonie Bricové, první úspěšné dirigentky v dějinách. Podmanivý příběh o ctižádosti, lásce a odvaze se odehrává v Amsterodamu, Berlíně a New Yorku 20. století.
Hodnocenie:
72 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko