Sledovať film Divize online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!
Film Divize
  Sledovať 1394 filmov a 114 staníc za 0.10 € a bez záväzkov
Žáner:
Akčný, Krimi, Thriller
Réžia:
Vicente Amorim
Hrajú:
Erom Cordeiro (Juliano Santiago), Thelmo Fernandes (Antônio Ramos), Vanessa Gerbelliová (Raquel), Bruce Gomlevsky (Pablo Gaspar), Silvio Guindane (Mendonça), Natália Lageová (Roberta)
Scénár:
Vicente Amorim, Aurélio Aragão, Gustavo Bragança, José Júnior, José Luiz Magalhães, Rafael Spínola
Krajina:
Brazília
Rok výroby:
2020
Popis:
Rio de Janeiro roku 1997. Každý měsíc dochází k 11 únosům. Lidé jsou vyděšení. Policie je bezmocná a vláda si neví rady. Rozhodnou se proto podniknout riskantní krok a povolat do boje proti této epidemii zločinu dva kontroverzní agenty.
Hodnocenie:
64 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko