Sledovať film Dokonalý muž online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 112 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Film Dokonalý muž
  Trailer k filmu Dokonalý muž   Sledovať 1300 filmov a 112 staníc bez záväzkov
Žáner:
Dráma, Thriller
Réžia:
David M. Rosenthal
Hrajú:
Sanaa Lathanová (Leah), Michael Ealy (Carter), Morris Chestnut (Dave), L. Scott Caldwellová (Evelyn), Charles S. Dutton, John Getz (Renkin)
Scénár:
Tyger Williams, Alan B. McElroy
Krajina:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Po bolestivom rozchode s dlhoročným priateľom Daveom sa úspešná lobistka Leah Vaughnová vrhne do vášnivého vzťahu s okúzľujúcim cudzincom Carterom, ktorý budí dojem dokonalého muža. Po krátkej známosti založenej na sexe však Leah odhalí Carterove násilnícke sklony a ukončí ich začínajúci vzťah. Carter, ktorého spaľuje šialená túžba po pomste, jej v záchvate žiarlivosti obráti život hore nohami...
Hodnocenie:
56 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 112 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko