Film Doctor Strange

Sledovať film
Doctor Strange
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Doctor Stephen Strange je svetoznámy neurochirurg, ktorého život sa radikálne zmení po desivej autonehode, ktorá ho oberie o to najcennejšie, čo má - o schopnosť používať ruky. Keď ho tradičná medicína sklame, je nútený hľadať pomoc na neobyčajnom mieste, mystickom Kamar -Taj. Rýchlo však zistí, že toto miesto nie je len uzdravovacim centrom, ale tiež základňou pre boj s neviditeľnými temnými silami, ktoré chcú zničiť náš svet. Strange sa po získaní nových, magických schopností musí rozhodnúť, či sa vráti k svojmu pôvodnému životu, plnému bohatstva a uznania alebo sa ho vzdá a bude chrániť život na zemi ako najsilnejší čarodejník na svete.

Žáner: Akčný, Dobrodružný, Fantasy, Science Fiction
Réžia: Scott Derrickson
Hrajú: Benedict Cumberbatch (doktor Stephen Strange), Chiwetel Ejiofor (Mordo), Rachel McAdamsová (Christine Palmerová), Benedict Wong (Wong), Mads Mikkelsen (Kaecilius), Tilda Swintonová (Ancient One)
Scénár: Jon Spaihts, Scott Derrickson, C. Robert Cargill, Steve Ditko
Krajina: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocenie: 75 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko