Sledovať film Drsný Harry online

Prehrajte si film Drsný Harry online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1348 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Drsný Harry
  Trailer k filmu Drsný Harry   Sledovať Drsný Harry online
Žáner:
Akční, Drama, Krimi, Thriller
Réžia:
Don Siegel
Hrajú:
Clint Eastwood (Harry Callahan), Harry Guardino (Bressler), Reni Santoni (Chico Gonzalez), John Vernon (Mayor), Andrew Robinson (Zabiják), John Larch (Šéf)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1971
Popis:
Neznámy strelec ohrozuje San Francisco

Obyvateľov San Francisca ohrozuje neznámy strelec. Poslednou obeťou je pôvabná mladá žena, ktorú zastrelí v bazéne na streche jedného z mrakodrapov. Starostovi mesta je doručený list, v ktorom strelec žiada 100 000 dolárov, inak každý deň zastrelí jedného človeka. Ukáže sa, že svoju hrozbu myslí vážne. Pátraním je poverený inšpektor Harry Callahan (Clint Eastwood), známy tým, že protivníka chce zneškodniť za každú cenu. Harrymu je pridelený nový parťák, Mexičan Chico Gonzáles (Reni Santoni). Harry nastraží na strelca pascu, jemu sa ale podarí uniknúť. Nasleduje list, v ktorom oznamuje, že uniesol dievča, zakopal ju na tajnom mieste, a keď nedostane 200 000 dolárov, dievča zahynie. Harry a Chico vyrážajú do akcie, ale obaja sú zranení. Harry napriek tomu pokračuje v honbe za strelcom ďalej. Podarí sa mu zachrániť nevinnú obeť ?
Hodnocenie:
77 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski