Sledovať film Dve tváre Very Drake online

Prehrajte si film Dve tváre Very Drake online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1352 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Dve tváre Very Drake
  Trailer k filmu Dve tváre Very Drake   Sledovať Dve tváre Very Drake online
Žáner:
Drama
Réžia:
Mike Leigh
Hrajú:
Imelda Stauntonová (Vera), Richard Graham (George), Eddie Marsan (Reg), Anna Keaveneyová (Nellie), Alex Kellyová (Ethel), Daniel Mays (Sid)
Krajina:
Velká Británie, Francie, Nový Zéland
Rok výroby:
2004
Popis:
Manželka, matka, zločinec.

Londýn, rok 1950.Vera Drake žije s manželom Stanom a s dospievajúcimi deťmi Sidom a Ethel. Nie sú bohatí, ale tvoria šťastnú a blízku rodinu. Vera upratuje domy, Stan je opravárom v bratovej garáži. Sid sa učí za krajčíra a Ethel pracuje v továrni, testujúcej žiarovky. Ale dobroprajná Vera má aj vedľajšiu činnosť, ktorú tají pred ostatnými: bez nároku na peniaze pomáha mladým ženám ukončiť ich neželané tehotenstvo. Keď je jedno z dievčat po vykonaní potratu urýchlene prevezené do nemocnice, policajné vyšetrovanie vedie k Vere. Jej svet sa úplne zrúti... Režisér povedal: "Nie je na mne, aby som objasňoval Veru Drake. Morálne dilemy mojich filmov hľadajú odpovede na otázky a nie je jednoduché ich rozriešiť. A je na každom z nás konfrontovať tieto problémy s otvorenou mysľou a bez straty nášho porozumenia."
Hodnocenie:
77 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski